Octagon Team Kraków
grafik grafik
Obowiązuje od 3.09.2018
Treningi na pierwszym poziomie zaawansowania przeznaczone dla początkujących i całkiem nowych. Treningi bez sparingów. Każdy trening jest ciężki na tyle na ile sami go sobie zgotujecie :) Dodatkowo te treningi to Wasze "drzwi" do naszego klubu. Tam gdzie jest zaznaczony "NOWY NABÓR", jest dwóch trenerów - jeden wprowadza Was w arkana Muaythai a drugi pracuje z pozostałymi. Indywidualne podejście to coś na co stawiamy najbardziej.
Treningi na drugim poziomie zaawansowania przeznaczone dla osób które trenują już w klubie dłużej. Wprowadzamy w nich wszelkie rodzaje pracy z partnerem - fragmenty walk, sparingi zadaniowe i pełne sparingi, ale każdy pracuje z partnerem na swoim poziomie.
Treningi na trzecim poziomie zaawansowania przeznaczone dla osób wyznaczonych z klubu. Specjalistyczne treningi w małych grupach, na które uczęszczać mogą wyłącznie osoby wyznaczone przez głównego Trenera.
Treningi dla zawodników oraz dostępne dla wszystkich którzy chcą wchodzić na najwyższy treningowy poziom. Obowiązuje cały ochronny sprzęt treningowy, tj. kask, szczęka, ochraniacze łokci, kolan, piszczeli i krocza. Lista osób, które tu chcą trenować z zawodnikami, znajduje się na wewnętrznej grupie naszego klubu na Facebook'u.
"ZAPASY TECHNIKI POD MMA" - trening dla każdego. Poznajemy techniki Zapasów Stylu Wolnego i doskonalimy je pod MMA.

"INTERVAL TBX" - interwałowy trening muaythai przeznaczony dla kobiet i prowadzony przez kobietę :)

"BJJ TECHNIKI POD MMA" - doskonalimy techniki Brazylijskiego Jiu Jitsu wyłącznie pod MMA. Trenują osoby wyznaczone przez głównego trenera klubu.